Вітаємо в Sky Work Group!

Перш ніж почати роботу, ми підготували коротке відео, яке необхідно обов'язково переглянути. Готові до перегляду?

Що Ви будете робити на цій роботі? 🤔

Думати з творчим підходом

Необхідно придумувати різні теми для цікавого спілкування з клієнтами в чатах та електронних листах, забезпечуючи високий рівень залученості та задоволення від комунікації.

  Чим цікавіша тема, тим швидше протікає час у діалогах. Більше часу, витраченого на обговорення, — більше заробітку.

Інтенсивнапереписка

Необхідно багато часу на текстовий обмін, проте взаємодія відбувається без візуального контакту, а Ваші особисті дані знаходяться під надійним захистом.

  Спілкуєтесь на різноманітні теми, окрім обговорення контенту для дорослих (18+). 

Команднаробота

Нас багато по всьому світу і щоденно ми спілкуємося в робочих чатах. Кожного тижня організовуємо онлайн-зустрічі, під час яких обговорюємо наші досягнення та результати.

  Ви не будете одні. Команда та особистий менеджер зацікавлені у Вашому розвитку та досягненні класних результатів.

Переглянули відео про вакансію?

Добре, тепер потрібно відповісти на декілька питань і вже зовсім скоропознайомитись зі своєю командою

Дякую!

Вже активно розглядаємо можливості для Вас в одній з наших команд. Незабаром очікуйте листа на Вашу пошту з контактами Вашого особистого менеджера.

Can't send form.

Please try again later.

FAQ

Ми підготували часті питання і відповіді на них нижче

 • Я не знаю англійську мову, чи зможу я повноцінно працювати?

  Насправді базового розуміння англійської для роботи буде цілком достатньо. Крім того, на сайті наявний вбудований перекладач. В якості варіанту можна використовувати альтернативні онлайн-інструменти для перекладу. 

 • Чому не можна працювати з телефона або планшета?

  Справді, декому працювати зі смартфону було б набагато зручніше. Проблема у тому, що мобільна версія сайту недостатньо коректно працює, щоб забезпечити доступ до повноцінного функціоналу. Відповідно, окремі функції можуть бути відсутні, що суттєво ускладнить можливість ефективно працювати на сайті. 

 • В чому суть роботи? Чи потрібно щось продавати чи комусь дзвонити? Чи потрібно вмикати веб-камеру?

  Нічого з вищеперерахованого робити не треба. Робота базується на веденні переписок від імені клієнтки. Клієнтки, що звертаються до агенції, шукають супутників життя та нові знайомства. Основна задача працівника у такій ситуації - знаходити нових співрозмовників та спілкуватись з ними якомога довше та більше.

 • Чи буде навчання цій роботі? Чи можу я розраховувати на повноцінне пояснення того, в чому суть роботи?

  Так, Ви отримаєте покрокову інструкцію, яка у легкій та доступній формі пояснює всі особливості та нюанси роботи. Крім того, Ви матимете доступ до майже цілодобової підтримки зі сторони Тім-лідера/менеджера. За умови виникнення питань та уточнень Ви завжди можете розраховувати на змістовне пояснення. 

 • Чи отримаю я якийсь документ з інструкцією щодо роботи? Я б хотів якнайшвидше почати заробляти.

  Так. В документі представлена вся інформація, яка дозволить Вам ефективно виконувати робочі обов'язки. Щоб почати заробляти якнайшвидше, варто приділити отриманому документові трохи часу та уваги. Документ буде відправлений Вашим тім-лідером в телеграм і Ви також знайдете його у своїй електронній пошті. Докладніше вивчіть отриманий матеріал, щоб якомога швидше приступити до роботи.

 • Коли буде схвалена моя заявка, та хто зв'яжеться зі мною?

  Після схвалення Вашої заявки з Вами зв'яжеться тім-лідер. Однак, якщо Ви хочете почати якнайшвидше, слідкуйте за електронною поштою для отримання підтвердження заявки. Система автоматично розподілить Вас у команду та надішле контакти тім-лідера. Буде краще, якщо Ви швидко напишете йому самостійно і розпочнете роботу.

 • Я прочитав відгуки на сайт в Інтернеті і тепер робота здається мені підозрілою.

  Відгуки на сторонніх платформах часто стосуються саме сайту, а не діяльності компанії. Сайт та компанія - це цілком різні структури, які не можна ототожнювати. До того ж, найчастіше негативні відгуки пов'язані з підступами конкурентів, ніж з реальністю.